Næringsmegleren – Riktig adresse for gode forretninger

Eiendomsnytt

Følg med på Eiendomsnytt. Vårt webinar med nyheter fra bransjen. Følg med for nye episoder. Trykk her for å se mer.


Riktig adresse for gode forretninger

Se hva vi har å tilby

Tall og trender fra Google

0

Søk på “kontor” de siste 30 dagene

0

Søk på “næringseiendom” de siste 30 dagene

0

Søk på “lokaler til leie” de siste 30 dagene

Unni Mesel

Daglig leder
Mobil: 95 25 80 37
unni@naringsmegleren.no

Les mer
Gunnar S. Sædberg

Seniorpartner/ Eiendomsmegler MNEF
Mobil: 90 68 84 93
gunnar@naringsmegleren.no

Les mer
Jens Helge Hodne

Seniorpartner/ Eiendomsmegler MNEF
Mobil: 40 40 86 12
jens.helge@naringsmegleren.no

Les mer
Mikal F. Smeplass

Eiendomsmegler MNEF/Siviløkonom
Mobil: 90 81 88 99
mikal@naringsmegleren.no

Les mer
Christoffer Rønningen Aamoth

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF/Siviløkonom
Mobil: 47 24 30 37
christoffer@naringsmegleren.no

Les mer
Line Ericha Strandli

Eiendomsmegler MNEF
Mobil: 48 11 33 38
line@naringsmegleren.no

Les mer
Sylvi Birkeland

Oppgjørsansvarlig/Eiendomsmegler MNEF
Mobil: 40 40 86 08
sylvi@naringsmegleren.no

Les mer

Vi jobber med mange ulike prosjekter med ulikt omfang og målgruppe. Her presenterer vi noen referanseprosjekter vi er spesielt stolte av.

Se alle referanseprosjekter
Våre tjenester omfatter bl.a

Utleie

av næringslokaler

Les mer

Salg

av næringseiendom og utviklingsprosjekter

Les mer

Verdivurderinger

Les mer

Rådgivning

knyttet til næringseiendom

Les mer

Oppgjør

Les mer

Næringsmegleren Sædberg & Hodne AS ble etablert i 2001 og består av 8 fremoverlente og høyt kvalifiserte medarbeidere. Vi er Sørlandets eneste eiendomsmegler som utelukkende fokuserer på næringseiendommer.

Les mer om oss

Leie? Kjøpe? Spør oss om næringseiendom på Sørlandet.

Kontakt oss