Riktig adresse for gode forretninger

Se hva vi har å tilby

Tall og trender fra Google

0

Søk på “kontor” de siste 30 dagene

0

Søk på “næringseiendom” de siste 30 dagene

0

Søk på “lokaler til leie” de siste 30 dagene

Gunnar S. Sædberg

Seniorpartner/ Eiendomsmegler MNEF
Direkte: 38 10 44 47
Mobil: 90 68 84 93
gunnar@naringsmegleren.no

Les mer
Jens Helge Hodne

Seniorpartner/ Eiendomsmegler MNEF
Direkte: 38 10 44 46
Mobil: 40 40 86 12
jens.helge@naringsmegleren.no

Les mer
Sylvi Birkeland

Oppgjørsansvarlig/Eiendomsmegler MNEF
Direkte: 38 10 44 41
Mobil: 40 40 86 08
sylvi@naringsmegleren.no

Les mer
Stian L. Ordahl

Daglig leder/Fagansvarlig/ Advokat MNA
Direkte: 38 10 44 48
Mobil: 90 36 00 45
stian@naringsmegleren.no

Les mer
Inger R. Amundsen

Salgssekretær
Direkte: 38 10 44 44
Mobil: 95 03 55 98
inger@naringsmegleren.no

Les mer
Lise Kjelle

Eiendomsmegler MNEF
Direkte: 38 10 44 43
Mobil: 911 55 344
lise@naringsmegleren.no

Les mer
Mikal F. Smeplass

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF/Siviløkonom
Direkte: 38 10 44 42
Mobil: 90 81 88 99
mikal@naringsmegleren.no

Les mer
Christoffer Rønningen Aamoth

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF/Siviløkonom
Direkte: 38 10 44 49
Mobil: 47 24 30 37
christoffer@naringsmegleren.no

Les mer

Næringsmegleren Sædberg & Hodne AS ble etablert i 2001 og består av syv fremoverlente og høyt kvalifiserte medarbeidere. Vi er Sørlandets eneste eiendomsmegler som utelukkende fokuserer på næringseiendommer.

Les mer om oss

Leie? Kjøpe? Spør oss om næringseiendom på Sørlandet.

Kontakt oss

Estatenyheter

Referanseprosjekter

Vi jobber med mange ulike prosjekter med ulikt omfang og målgruppe. Her presenterer vi noen eiendommer vi er spesielt stolte av.

Se våre referanseprosjekter
Våre tjenester omfatter bl.a

Utleie

av næringslokaler

Les mer

Salg

av næringseiendom og utviklingsprosjekter

Les mer

Verdivurderinger

Les mer

Rådgivning

knyttet til næringseiendom

Les mer

Oppgjør

Les mer